Kontakt

Henriette Juul Brandtberg

Tlf.: +45 60 60 64 46

Mail: henriette@udvikling-trinfortrin.dk

Har du spørgsmål, vil du vide mere eller har du brug for hjælp til at søge støtte til hjemmetræning? Vi står gerne til rådighed på telefon og mail!

Vi bestræber os på at svare indenfor 48 timer.

Christina Lund Vornøe

Tlf.: + 45 61 47 63 55

Mail: kontakt@udvikling-trinfortrin.dk

Kontor, København
Amagerbrograde 156, 2. th. 2300 Kbh. S.

Kontor, Faxe
St. Elmuevej 7, 4640 Faxe

Anna Kirstine Andersen

Tlf.: + 45 61 47 63 40

Mail: anna@udvikling-trinfortrin.dk

Mette Steenskov

Tlf.: + 45 28 44 47 50

Mail: mette@udvikling-trinfortrin.dk

Caroline Matilde Puls Johansen

Tlf.: + 45 61 47 63 02

Mail: caroline@udvikling-trinfortrin.dk

Anne Kirstine Nyboe Laursen

Tlf.: + 45 61 28 72 79

Mail: anne@udvikling-trinfortrin.dk

Mie Illum Andersen

Tlf.: + 45 61 47 19 33

Mail: mie@udvikling-trinfortrin.dk